Sunucu yapılandırması

Sunucu yapılandırması

Sunucu yapılandırması

Bir haftalık bir aradan sonra siz değerli müşterilerimizle bu gün seslipanelci firmalarının seslichat panelleri üzerindeki sunucu optimizasyonu ve sunucu yapılandırmaları hakkında konuşmak istiyorum

Kurulan bir web sitesinin performansına ilişkin en önemli durumlardan birisi sunucunun yazılımıdır. Yapılan bu yazılımların aktif hale gelecek sitenin kökenine ve durumuna göre optimize edilmesi sunucu yapılandırması adını alır. Bu yapılandırmalar sonucunda sunucunuzun rem,cpu,disk, gibi daha bir çok özelliğin en alt düzeyde kullanılmasını sağlar ve performans artışı yaşanır. Optimizasyonu gerçekleştirilmeyen bu sitelerde doğacak olan sorunların önlemini almak için sunucu yapılandırmaları kaçınılmaz bir yol olarak görünür aksi taktirde barındırıcı hosting sunucularınızda verim alamamakla beraber mağdur olursunuz.

Bu konu hakkında sizlere kendi yaptıklarımızı anlatmak istiyorum

Sayısını veremeyeceğim şekilde sunucu optimizasyon referansı müşteri memnuniyeti ve başarılarımızın ortanı %100 başarılı işlem yıllara rehavet eden bilgi birikimi ile interaktif çözüm ortaklığı.

Farklipanel sunucu optimize konularında ve sunucu vds vps seslichat siteleri seslisohbet panelcilik dalında hizmet verdiğimiz müşterilerimizi her türlü sorundan kurtarmak babında genel olarak kullanılan

seslichat panelcileri

gibi standart optimize işlemleri gerçekleştirmemek adına bu denli işlemlerden uzak durmaktayız.

Seslipanelci

hizmeti almak isteyen bütün müşterilerimize istekleri doğrultusunda koruma, optimize, ve yapılandırma senaryoları hazırlar sınırlarını belirledikleri ürünlerin özelliklerine kontrol ederek kullanılan ürünü en üst düzeyde verimlilik sağlanabilmesi için firmamızın lisanslı yazılımları ve tecrübeli ekibi ile özel olarak test ederiz.

Bu yapılan yapılandırmaların sadece ve sadece farklipanel.com’a ait olup başka kişi ve kişiler tarafından gerçekleştirile bilmesi kesin bir şekilde mümkün değildir.  Bu yapılandırma işlemleri sadece

seslisohbet panelcileri

,

seslichat panelcisi

, seslisohbet sitesi müşterilerine ve cpanel reseller vds,vps kullanıcılarına özgün değildir. Bu hizmetlerden sadece ve sadece seslichat panelcisi olan farklipanel.com sorumludur ve müşterimiz olmayan birey ve kişilere asla hizmet sunulamaz sunulmamasının sebebi müşteri farklılığını ve müşteri memnuniyetini korumaktır.

Sizlere yardımcı olabildiğimiz ve destek verebildiğimiz konular hakkında biraz bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum. 10 Yıllık bir geçmişi olan farklipanel sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için elinden gelen imkanların daha fazlasını göstermektedir. Sizlere Biraz daha açık bilgi vereceğim.

1- Aşırı işlemci kullanımından doğacak sorun ve şikayetlerinizi arzularına göre yapılandırabiliriz.

2- Aşırı bellek kullanımında doğacak sorun ve şikayetlerinizi sunucularınızın performansını etkilemeyecek şekilde düzenleye bilir sizlere daha kaliteli hizmet sunabiliriz.

3- Host ettiğiniz ve barındırdığınız müşterilerin ve sizin web sitelerinzin yavaş açılması durumunda sayfa yavaşlığını kontrol altına alabilir gerekli optimize işlerini gerçekleştirdikten sonra yazılımsal sorunları ortadan kaldırarak memnuniyetinizi sağlayabiliriz.

4- Satın aldığınız sanal sunucularınız üzerinde gerekli test ve analizleri uygulayarak performans artışınıza gözle görülebilecek ortanda bir hizmet sağlayabilir sunucularınızda ki sorun ve problemleri görebilmemiz için gerekli analizler yapabiliriz.

5- Performansı düşen ve saldırıya maruz kalmış olan sunucularınızda ddos bot net, get saldırıları kontrol altına alabilir sizlerin mağduriyetini engelleyerek kaliteli bir hizmet sunabiliriz.

6- Kişisel isteklerinize göre web sitemiz farklipanel.com’a giriş yaparak dilerseniz canlı destek kısmından dilerseniz de sunucu yapılandırma bölümünden istek ve arzunuza göre kendi sunucularınızı gerekli ücretler karşılığında gerekli sunucu seçimlerini ve optimizelerini müşterilerimiz sağlayabilir.

7- Kendi firmamız içerisinde bulunan başka daha yüksek özellikli yada daha düşük bir sunucu hizmeti talep ettiğiniz taktirde dosyalarınızı özenle ve farklipanel koruması altında aktarabilir gerekli yedeklerinizi sizin belirlediğiniz günler çerçevesinde gerekli şekilde yapabilir ve siz müşterilerimiz firmamızdan ayrılsa dahi yedeklerinizi bir ömür boyu saklayabilir size teslim edebiliriz. Yedeklerinizi sağlamamızdaki temel amaç farklipanel hizmet politikası ve sözleşmesi konumuzda altı çizili şekilde belirtilen maddelerde söylendiği gibi suç unsuru teşkil eden kişi kişiler ve hareketlerin önüne geçmek içindir.

Hizmet talep eden ve bu işe yeni başlamış genel olarak bilgi sahibi olmayan müşterilerimize yardımcı olup kuracakları yayın yapacakları web sitelerine göre yapılandırmalar yapıp tak çalıştır şeklinde hizmet sunuyoruz.

 

Etiketler :

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --