Seslichat panelcileri

Seslichat panelcileri

Seslichat Panelcileri

Selamun Aleyküm diyerek başlamak istiyorum.
Okurlarımız bu akşam ki konumuz seslichat panelcileri, seslichat panelcisi ve seslipanelci
hizmeti sunan ve sunmaya çalışan firmaların hizmetlerini ve ne tür hizmetler karşılığında ne kadar ücretler ödemeniz gerektiğini
Ne gibi hizmetler sunulduğunu ve daha çok şeyi ele almak istiyoruz.

Belirtmek isterim ki makalelerimizi sıkılmadan, yorulmadan, erinmeden, okuyan ve bizleri takip edip desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etmek istiyorum ALLAH razı olsun.

Okurlarımız öncelikle bir

seslichat panelcisi

her zaman güncel olmalıdır.
Güncellikten kastım şudur. Ayda bir kez muhakkak yeni yönetim paneli ve yeni ürünler çıkartmalıdır aksi taktirde bu piyasada yer edinemez. Neden mi?
Müşteriler her zaman güncel şeylerden hoşlanır. Bir sürümün ikinci versiyonu varken ilk versiyonunu tercih edersiniz sitenizde düşüş ve problem yaşarsınız.
Hem görsel açıdan hem de programsal açıdan her zaman güncellik

seslisohbet panelcisi

olan arkadaşlara kazanç sağlayacaktır. Farklipanel.com sitesine giriş yapıp ana sayfamızda bulunan Creav2 Charismav1 Panel ve Ana sayfa Sürümlerini incelerseniz demek istediğimi anlamış olursunuz.

Seslipanelci ürünlerini her zaman şık bir şekilde tasarlamalı ve bu ürünlerin demo sürümlerini web sitesinde yayınlamalıdır. Bu piyasadaki çoğu panelcinin panelci sıfatını kullanıp bizleri kötülemesi üzücü bir durum olsa da buna boyun eğmekteyiz. Çünkü bu kişiler başkaları tarafından sunulan 5 TL lik simit parasının kurbanıdır. Bu seslichat panelcisi diye prim yapmaya çalışan kişilerin daha demo yayınlayacak bir web sitesi bile yoktur. Bu işi kaçak petrol satmak gibi düşünün. Hem suçtur hem de kul hakkıdır.

Hosting kalitesi ve barındırma hizmeti hakkındaki düşüncelerime de değinmek istiyorum.
Arkadaşlar unutmayın ki her zaman güncel firmalar ile çalışmak ve güncel hosting sunucularında sitenizi barındırmak sizin için paha biçilemez bir site performansı artışı söz konusudur.

Hepiniz siteleriniz daha çok hit alsın ve girişlerimiz artık umuduyla bu işe girip belirli düzeylerde para harcayıp verimlilik almadan alamadan bu işten pes ediyorsunuz. Eğer kalite söz konusuysa emin olun kazanacaksınız. Bu gün büyük sitelerin sahiplerinden örnek alın. Onlar hiç bir zaman başkasının ürünlerini ve başkasının yaptığı şeyleri kopyalayarak bu yerlere gelmediler. Şuna emin olun ki bizde başkasının yaptığı tasarımları dizaynları ve kodlamaları kopyalayarak daha güzel fazla para kazanabilirdik. Bu Kul hakkıdır. Ve büyük Suçtur.

Kısa bir örnek vermek istiyorumSağdan soldan kulaktan duyma kalaylı firmalardan birine gidip bir tasarım yaptırdınız ve sitenizi yayına aktif hale getirdiniz. Sonradan bu yapılan tasarımı incelediğinizde atıyorum sitenin alt kısmını yazılımcı arkadaşların tabiriyle ( Foter.php) yi beğenmediniz ve Firmanıza bunu değiştirmek için talepde bulundunuz. Sizce yaparlar mı?
Yapmak isteseler de yapamazlar. Çünkü bu temayı zaten kendileri yapmamıştır. Başkasına yaptırdıkları için kendileri kodlama bilgisi dışında kaldıklarından dolayı sizin isteğinizi çeşitli nedenlerden ek ücret ödemelisiniz gibi bahanelerden dolayı reddedeceklerdir yada sizin bu düşünceden vazgeçmeniz için ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır

Başıma gelen bir olaydan bahsedeyim

10 Gün Önce bir müşteri Bizzat tarafıma ulaşıp bir web sitesi tasarlatmak istedi. 5 Günlük çalışmanın ardından teslim ettik. Aradan 2 gün sonra farklipanel.com sitesine giriş yapıp bizim bir personelimize bu olaydan haberi dahi olmayan birine müşteri şifresiyle giriş yapıp ticket attı şu kısmı değiştirir misiniz diğe ve personelimiz. 15 dakika içerisinde isteğini sorgusuz sualsiz yerine getirdi.
Hizmet anlayışı budur. Eğer sizlerde bir gün

seslichat panelcileri

arasında olmak için çaba harcayacaksanız ve bu işe atılacaksınız Her zaman müşterilerinizi kendi yerinize koyarak hizmet sunun. Başarının yolu burada saklı.
Doğruluk ve dürüstlük her zaman kazandıracaktır.

Saygılarımızla / Regards
FarkliPANEL ~ Fahri Ünal
Güven kalemle çizilmiş ince bir çizgidir

Etiketler :

Yazı İçin 2 Yorum Yapılmış

  1. Berfin Cevap Ver

    Seslichat Panelcileri Evet bu panelciler gerçekten sizin anlattıgınız gibi yapıypr tşk

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --