SesliChat Panelci Arıyorum

SesliChat Panelci Arıyorum

Panelci arıyorum başlıgı altında açtıgımız bu makaleye hoşgeldiniz..
Umarız isteklerinizi karşılaya bilecek bilgiler paylaşmışızdır..
Merhaba farklipanel üyeleri ve takipçileri. Bugün sizlere seslichat panelci,seslisohbet panelci,panelci’leri nereden bulabilirsiniz bu konu hakkında bilgi paylaşımı yapmak istiyorum..
Arkadaşlar pek çoğunuzun bildigi gibi sohbet,chat site kurulumları yapan bir çok firma var. Ama bu firmaların geniş bir kitlesi müşterilerine gerekli ilgi ve alakayı göstermemektedir..
Makinalarına saldırı aldıkları zaman gerek bilgi yetersizliği gerekse makina kalitesizliği yüzünden sitenin girişleri kapanmakla beraber kalmaksızın müşteriler sitesine giriş yapmaya çalışan ziyaretçilerine madur durumda kalıyor.

Ve atalarımızında dediği gibi kendi paramla rezil oluyorum cümlesini canlandırmış oluyorlar.Bu sebebten dolayı genel olarak bu sektörde olan herkez işini hakkıyla yapabilecek hem bilgili hemde kaliteli hizmet alabilecekleri sağlam sunucularla çalışan panelciler, Sohbet site kurulumu yapan firmalar ve kişileri aramak zorunda kalıyorlar. Ve biz farklipanel ailesi olarak müşterilerimize sohbet, seslichat site kurulumlarını yapıyoruz.Sunulacak olan hizmet planlarını müşterilerimize önerip müşterilerimiz karar verdikten sonra sunulan hizmet karşılıgında belirlenen planlara göre biçilen ücretler yatırıldıgında, Gerekli kurulumlarını sağlayip ve sohbet, seslichat sitesi kurulumu yaptıgımız sitelere özel ayrıcalıklar sağlıyoruz..
Kendi makinalarımızda sitelerinizi özel ekibimizin kontrolü altında koruma altına alıyoruz.

Seslichat panellerimizi merakmı ediyorsunuz?
Sitemizin demo paneller sekmesine erişim sağlayarak tüm kodladıgımız panellerimizi ve anasayfalarımızı inceleyebilirsiniz..
Dilerseniz özel olarak baştan hayal gücünüze göre temalar çizebilir sizin istekleriniz doğrultusunda özellikler ekleyebilir tamamiyle sizlerin gözününün önünde birebir ekran paylaşımı yapılıp tasarlayabiliriz..
Farklipanel.com’un uzman kadrosu ve yazılımcı elemanları sizlere bu fırsatı uygun fiyatlara sunuyor. Seslichat panelci, seslipanelci piyasasında bu teklifi sizlere kimse sunamaz.
Sizlere özel tasarlanan bu panellerin belirli ücretleri olacaktır. Dolayısıyla ücret verip aldıgınız ve sıfırdan yaptırdıgınız bu ürünlerin asla ve katien başka müşterilerimizle paylaşımını görmiyeceksiniz ve yapılmayacaktır..
Gerekli tasarım yapıldıktan ve teslim edildikten sonra firmamız sizlere özel tasarlanan dosyaları sunucularından sizin elinizde güvende oldugunu hissettiği an silebilir.

Belirli ücretler karşılıgında yapılan ve müşterilerimize özel tasarlanan bu özel panel ve anasayfaları başka kimse ile paylaşmayız çünki yaptıgımız bu ürünler teklif hakkına sahiptir ve söz konuşu paylaşımlarda teklif hakkı talebi gerçekleştirerek kullanan siteleri kapatabilir biz firmamıza tazminat davası açabilirsiniz. Özel tasarımları yaptıran müşterilerimize ürünlerini verirken belge imzalayarak güveninizi kazanıyoruz..
Bizim bilgimiz dışında kopyalanan ve izinsiz çalınan bu panelleri çalan ve kopyalayan kişi ile hukuk yolu ile savaşılacagını buradan belirtmek istiyorum..

Sadece seslichat panelciliğimi yapiyoruz HAYIR.
Sadece seslichat panelcisi değiliz.
Firmamız hem kurumsal hemde kişisel tasarımlarınızı üretebilir..
Çok yönlü çalışan firmamızın yaptığı işler ortadadır..
E-Ticaret sitelerinden tutun forum sitelerine ve hosting firmalarına bile tasarımlar yapmaktayız hatta ve hatta restorantlara bile kısacası her sektöre hizmet vermekteyiz..

Panelci ararken en önemli husus referansları olan bir firma seçmenizdir.
Sağlam referansları olan bu firmalar sizlere en iyi hizmeti sunabilirler.
Sizin gözünüzden bakacak olursam çalışmak için aklımda yer edindirdiğim bu firmaları iyice araştırıp referanslarına ulasıp bilgi sahibi olurdum.
Bu piyasadaki her panelciyim diye gezinen insanlara asla güvenmeyin.
2 Gün sitenizi aktif ettikden sonra üçüncü gün kendilerine birdaha ulaşamayabilir ve sitelerinize erişim sağlayamaya bilirsiniz bu piyasada dolandırıcı çoktur.
3 Liraya sınırsız hizmet palavrası uyduran bu insanlara kanmayın.
Çünki bizlerinde ağır masrafları vardır en iyi panelci’nin aylık masrafı 5000 TL’dir
Bizlerde sunucularımıza makinalarımıza gerekli vergiler ödemekteyiz.. Çoğu elemanımız geçimlerini bu site üzerinden sağlıyor ve site dönen bir işin devlete vergisi ödemeliyiz..
Kısacası ciddi bir müessese’yiz hayır kurumu değiliz..

Saygılarımızla FarklıPanel

Etiketler :

Yazı İçin 2 Yorum Yapılmış

  1. Seocu Cevap Ver

    merhaba sizinle iletişime geçmek istiyorum seo yaptırmak istiyorum makaleleriniz ve yazılarınız harika

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --