Sesli Sohbet Panalleri

Sesli Sohbet Panalleri

Sesli Sohbet Panalleri

Allahın selamı ve bereketi üstünüze olsun sevgili okurlarımız. Sizlere bugün Seslichat panelleri hakkında paylaşımlarda bulunmak istiyorum.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere

Seslipanelci

ortamında kullandığınız panellerin hepsi sahte paneller dir.

Stabil bir seslichat seslisohbet sitesi sahibi bunu ilk etapta anlayamaz. Çünkü site sahipleri hosting sağlayıcılarına erişemediklerinden yazılımın olduğu yerleri göremezler.

Bu

panelci

lakabı ile insanları dolandıran kişiler başkalarından çaldıkları deyimi yerindeyse izinsiz kopyaladıkları dosyaları görünüşte anlaşılmayan ama php dosyaları incelendiğinde içerisindeki kodlardan kopya içerik olduğu anlaşılır.

Bu kişi ve kişiler sizlerin hakkını yemektedirler. Şuanda bu piyasada bulunan en iyi panelci bile bu işlemi yapmaktadır. Kaliteli panel kullanmak bir panelcinin her zaman verimlilik almasını sağlayacaktır.

Peki bu konuyu

seslisohbet panelcileri

ne yani rakiplerimize de faydalı bir hale getirelim…

Bir panelci nasıl çalışmalıdır.
Seslisohbet panelcileri kendi kendini eğiten ve her zaman müşterilerine saygı gösteren kişidir. Hakkıyla bilincli bir şekilde kendi firmasını idare etmelidir. İki müşterisi düşman olduğu zaman taraf tutmamalı ve iki tarafın arasındaki husumete karışmamalıdır. Hizmet standartları adı altında politikasından ödün vermeden müşteriler ile arasında her zaman mesafesini koruyan ve bilgisayar ve yazılım alanında işinin ehli olmalıdır.seslisohbet sitesi kurulumlarında düzenli bir şekilde çalışmalıdır. 24 Saat hizmet verebilmektedir. Gerektiği zaman yatağından kalkıp müşterisiyle ilgilenmelidir. Aksi taktirde panelci panelci değildir.

Seslichat panelleri

deyince aklınıza ne geliyor?

Seslichat panelleri voice ve yani yazılı chat tarihini mazide bırakan her şeyi görsele ve daha şık daha kullanışlı kolay hale getiren bir sistemdir. Seslisohbet doğdu doğalı seslichat panelleri mevcuttur. 15 yıllık bir geçmişi olan seslisohbet sitelerinin 2016 yılına kadar gördüğü 100 tane panel vardır. Kısaca anlatmak gerekirse Sohbet sitelerindeki mantık şudur. Chat yaptığınız yani yazıştığınız alan resim. Onun çevresindeki görsel ise çerçevedir. yani Panel.

Seslisohbet dalında hizmet veren bütün panelciler ve yazılımcılar bu sistemi kullanmaktadırlar. Farklipanel.com da bunlardan biridir.

Bundan bir önce paylaştığım makalemde sizlere yeni sesli chat paneli olan pangi chat pangi panelden bahsettim.
Eminim ki göz attıysanız hepinizin aklında ani vurgulayıcı ve düşündürücü bir iz bırakan bu sistem artık farklipanel.com farkıyla hizmetinizde.

Bu sistemi şöyle sizlere uyarlıyoruz.
Dilediğinize göre yazılan çizilen ve kodlanan ana sayfalarınıza mobil giriş alanı ekliyoruz.
Bu mobil giriş alanında siz sevgili müşterilerimiz hem canlı destek olarak hem de mobil chat olarak kullanabiliyorsunuz.
Bunun sizlere getirdiği özellikler sınırsız. Mobil sistemi dilerseniz hem canlı destek hem de mobil olarak kullanabiliyorsunuz.

Belirli büyük siteler bunu zamanında gerçekleştirdi. Sizlerin de onlardan farkı kalmaması için bu sistemi piyasaya sesli sohbet panelleri içerisinde sürüyoruz.

Sizlere 2017 de çıkartmayı planladığımız ama daha erken biten ana sayfamızdan biraz bahsetmek istiyorum, gerçi bu konu hakkında sizlere ufak bir makale yazdım ama tekrar burada konusunu açmakta fayda var.

Full Google uyumlu ve googlenin en sevdikleri arasında yeri olan bu temamız Seo temasıdır. 1 yıl erkenden piyasaya sürme sebebimiz siz müşterilerimizin sabırsızlığından kaynaklıdır. Dilerseniz bu konu hakkında yazdığım makalemi Seo adlı makale başlığı altından okuyabilirsiniz.

Dilerseniz bili edinmek istediğiniz konular hakkında bize yorumlarınızla bilgi verin yada canlı destek hattından ekibimiz öğrenmek istediğiniz şeyleri makale olarak paylaşarak sizlere yardımcı olabilir

Saygılarımızla FarkliPanel

Etiketler :

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --