Sesli Chat Paneli

Sesli Chat Paneli

Merhaba müşterilerimiz..
Sizlere bugün Sesli Chat Paneli’mizden bahsetmek istiyorum.. Çeşitlerimiz çok gerci ama bugün sizlere birtanesini örnek alip hepsinin özelliklerini ve fonksiyonel haritasini göstermek istiyorum..
Öncelikle 2016 yılında çıkarttıgımız Goldstar panelimizi tanıtmak istiyorum..
Panelimizin demosunu Aşşagıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz..
GoldStar Demo GÖR
Goldstar panelimiz iki sınıftan oluşmaktadır birincisi portal2016 bizim cıkartmış oldugumuz wordpress ana sayfalardır..

Özel anasayfalarımızı goldstar panelimize bağlayarak muhteşem bir ikili yaratıyoruz..
Goldstar panelimiz hem wordpress hem portaldır iki çeşit kullanımı mevcuttur. Bunuda biz farklıpanel olarak sizlere sağlıyoruz..
Sesli Chat Panelcileri arasina damgasını vuran farklıpanel Son sürat hızıyla yenilikleriyle bütün kullanıcılarını ve Sesli Sohbet Panelci Sesli Chat Panelci Sesli Panelci Sesli Panelcileri  Sesli Panelcisi Sesli Chat Panelcisi SesliChat Panelcileri Arasında Farkını herzaman Hissettirmektedir..
Tamamiyle kendi yazılımımız ve kendi çizimimiz olan goldstar panelimiz aktifdir..
Goldstar panelimizin özellikleri ve kullanımı oldukça basittir kolay görünüm ve kullanımı ile bütün müşterilerimize hitap edip uyumluluk sağlamaktadır..
Bunların yanı sıra panelimiz hep yeni cıkarttıgımız LifetalkChat sistemine uyumlu hemde mobil aygıtlarınızdan Sistem panellerini yönetebilirsiniz.. Bu ayrıcalıklarıda bizler sizlere farklipanel olarak sunuyoruz..
Goldstar paneli görünümü ve duruşuyla sitenize şıklık katacaktır.. Goldstar panel kurulumları 10+1 Oda satın alan müşterilerimize istekleri doğrultusunda ücretsiz kurulum sağlıyoruz..
Sadece Sesli Chat Paneli olarak kullanılan goldstar panelimiz Bütün müşterilerimize hayırlı uğurlu olsun..
Sesli Panelciler arasında kendimizi göstermemizin ve bukadar kısa bir sürede piyasaya adımızı duyurmamızın başlıca sebeblerinden birisi şudur.. İşimizi hakkıyla ve dürüst bir şekilde yapmamızdan kaynaklıdır.. Müşterilerimizle sadece uzaktan bilgisayar başından iletişime deil kendi ofisimizden bire bir de sohbet ve dialog haline gecebiliyoruz..
Sesli Chat Panelcileri arasında birçok panelci de bulunmayan panel ve anasayfalarımız mevcut tamamiyle kendi kodlamalarımız kendi yazılımlarımız..
Php ve html de uzman bilgiye sahip olan kadroumuz ile sizlere gün geçtikce yenilenen ve yeni ürünlerimiz oldukca güncel kalmamızı sağlayan bir firma hakkında suanda makale yazıyorum..
Bu piyasada insanların insanlara verdigi cakma panellerle içinde kim bilir hangi acıgın bulundugu bu sacma sapan panellerle insanları kandırıp insanların parasını gasp eden ve insanların hakkını yiyen birsürü panelci vardır..
Bir başka makalemde de söz konusu bahsettigim gibi. Bizlerden bir çalışanı yolda görseniz bize selam vermenizi sağlayacak tek şey güven vermemiz be işimizi iyi yapmamızdan kaynaklanacaktır..
Bunların yanı sıra sadece seslichat paneli seslisohbet paneli seslichat oda satışı bölümüyle ilgilenmiyoruz..
Özel webtasarımlar özel yazılımlar firmalara şirketlere özel sayfalar Photoshop’da uzman arkadaşlarımız firma ve panel çizimleri ilede meşkul oluyorlar basit çaplı bir firma değiliz hem yüksek hizmet hemde ucuz fiyat sunuyoruz sizlerde bütün bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmeniz sizlere özel plan ve tekliflerle sizler için en uygun paket ve en uygun ürünleri öğrenebilirsiniz..
Yeniliklerimizi başka makalelerimizde sizlere duyurmaktan vazgeçmiyecegiz bizleri takip etmekden vazgeçmeyin..
Teşekkürlerimizi sunar Saygılarımızı dile getirerek makeleme son vermekteyim..
Saygılarımızla / FarklıPanel

Etiketler :

Yazı İçin 2 Yorum Yapılmış

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --