Sesli Chat Panelcileri

Sesli Chat Panelcileri

Sesli sohbet panelcileri ve sesli sohbet sitesi sahipleri bu makaleye hoş geldiniz.
Sizlere bu gün sesli sohbet paneli hakkında konuşulması gereken konulardan bahsetmek istiyorum ve sesli sohbet panelcisi denilince akla gelen firmaların bir kaçından bahsetmek sunulan hizmetlerden yola çıkarak alacağınız sesli chat paneli verimliliğini tartışmak istiyorum.

Bu piyasada bu işten haksız kazanç eden onlarca insan var. Kendilerine sesli chat panelcileri adını takan bu kişilerin asıl yaptıkları şey başkalarının emek verip para sarf ederek yaptığı yazılımları scriptleri kopyalayarak çalarak insanlara sahte hizmet vermektedir.

Sesli sohbet panelleri arasında en yaygın olan panel graphic ve fox panelidir. Bu sohbet panelleri arasında piyasada bulunan hemen hemen bütün panellerin hepsi sahtedir bu sesli chat panelleri Bazı sahtekarlar tarafından kopyalanarak varez olarak adlandırdığımız şekilde insanlara içlerine virüs koyarak dağıtılmaktadır.

Bu işten ekmek yiyen ve yıllarını vermiş gerçekten bu işten anlayan bir
Sesli sohbet panelcisi bir temanın çalıntı olduğunu yada içerisinde shell olup olmadığını anlayabilecek kişilerdir. Sahte temalar site sahiplerine de zarar verir.
Yönetim panelinde bir şeyler çalışmaz, sitenin girişleri kasar, ve sitesinin hack yeme yüzdesi yüksektir.

Sesli chat panelcisi ile iş yapan sesli sohbet sitesi sahipleri ilk olarak güvenilir firmalara başvurmalıdır.
Çalıştığı firmanın demek istemiyorum herkes firma olamaz, çalıştığı kişinin referanslarına bakarak geniş çaplı bir araştırma yapmalılardır.

Sizlere bu piyasada bulunan bir kaç sahtekar firmadan bahsetmek istiyorum bu firmalardan örnek verecek olursak başta sahinpanel gelir.
Çünkü insanların emeklerini kopyalayarak bir yere gelmeye çalışan bu kişiler piyasadan tamimiyle silinmiştir. Kul hakkı en başta gelmelidir.

Bir önceki makalemde paylaştığım gibi müşterinin hakkı her zaman önce gelmelidir bizim misyonumuz budur farklipanel.com kendisini uzun yıllar süresince kanıtlamış adından da anlaşılacağı şekilde farklipanel insanlara farklılık sunmak için bu işe girişmiştir.

Bir müşteri panelcisi ile 7/24 iletişime geçebilmelidir. Müşteri ulaşmak istediği an panelcisi ne ulaşabilmeli, her yazdığında cevap alabilmelidir. Panelcilerin en önemli ve en büyük hatalarından birisi müşterileri önemsememeleridir.
Her müşteri ilgi ve alaka ister kısacası bu işte en önemli olan şey müşteri samimiyetidir. Kazanılan parayı düşünmeden işini seven ve aşkla yapan sesli chat panelcileri bu işten gerçekten para kazanabilir. Esunus adlı firmadan kısa bir örnek verelim bu firma müşterileri ile arasındaki samimiyeti müşterileri ona zorunluymuş gibi gibi kurmaktadır.
Son zamanlarda bu firmadan bizim firmamıza direk geçiş yapan 6 tane müşterimiz var ve hepsinin ortak sorunu aynı ilgisizlik.

10 Yaşındaki bir çocuk bile panelci olabilir göstermek kafi.
Ama 10 yaşındaki bir çocuk müşterileri ile güzel bir iletişim kuramaz. Müşterilerimizin 100%’lük bir bölümü bizim samimiyetimizi sevdiği için bizlerle.

10 Yaşındaki çocukların bile zihniyetine sahip olmayan bu piyasayı sadece para tuzağı olarak kullanan kursağından haram lokma geçiren kişi ve kişilere son olarak buradan seslenmek istiyorum.

Herkes yaptıgının bedelini elbet görür. İnsanların parasını gasp etmekten başka yaptığınız bir şey yok.
Efendi gibi ya bu piyasada ekmek yemek için bizler gibi saatlerce bilgisayar başında anıl teri dökün, yada bu piyasadan elinizi ayağınızı çekin aksi taktirde bu kişi ve kişilere çok yakın bir zaman içerisinde en büyük savaşlardan birisini firmamız farklıpanel adına ben başlatacağım.

Güveninizin Eseriyiz / Saygılarımızla
FarkliPanel / Fahri Ünal

logofarklipanel

Etiketler :

Yazı İçin 5 Yorum Yapılmış

 1. Sanem Cevap Ver

  Merhabalar Bir Farklıpanel Müşterisi Olarak Gerçekten Çok Memnunuz İlginiz Ve Bilgilerinizden Dolayı Çok Teşekkürler..

 2. Korhan Cevap Ver

  Sevgili Kardesim Fahri. Sesli Panel Piyasasinda Senin Kadar azimli bir insanla karsilasmadim. Cok caliskan sevimli saygili ve bir o kadar dürüst bir insansin. Seni seviyorum ve Takdir Ediyorum Kardesim. Panelcilik Hayatında Basarilar Diliyorum

  • Fahri Unal Cevap Ver

   Teşekkür ederizz Korhan bey. Bu yolda en büyük destekcimiz olan zirvewbh’e teşekkür ederiz.

 3. seslichat Cevap Ver

  Türkiye’de yapılan en iyi tasarım üzerine kurulan sesli chat paneli ilk farklipanel.com sayfasında yayınlanır.

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --