HAKKIMIZDA FarklıPanel Creative Web Design Agency.

Bize Ulaşın

FARKLIPANEL Hakkımızda

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkürü bir borç bilip minnet ediyorum..

Kendimi size samimi bir şekilde tanıtayım " 2005-2016 " yılları arasında beri SesliPanelci SesliSohbet Platformu Altında güzel işler başarmış biriyim. Gerek panelcilik olsun gerekse seslichat SEO olsun gerekse site alIp güzel ortamlar yaratıp devretme yahut bir çok işte el emeğimiz göz nurumuz var.. Diyeceksiniz ki panelcilik nereden geldi.. Zamanından beri bu işe merak sarmış biriyim aslında..

Ben ömrüm boyunca bütün işlerimi hep özenle ve özenerek yaptım ve siz müşterilerimizin demek istemiyorum siz dostlarımıza güzel bir hizmet sağlamak için bu işe atıldım.Web master ve yazılımcılık hayatıma Nasıl başladığımı anlatmak istiyorum..

Ben Aslen "Ordu'lu" Doğma büyüme İstanbul'da yetiştim Güzel bir ilkokul ortaokul lise dönemi geçirdik ten sonra İstanbul teknik bilimler fakültesinde 4 yil eğitimimi tamamladım ve eğitimim bittik den sonra kendi mesleğimle ilgilenmedim..

Kısaca bilgilerim bunlar ve şuanda yaptığım bu işe değinirsek diyeceksiniz ki adınızı ilk kez duyuyoruz.Evet çünkü bizim için müşteri çoğunluğu değil müşteri memnuniyeti önemlidir..Özel sunucularımızda yaşanacak en ufak bir performans düşüşünde kriz yaşanır..Temel amacımız olan müşterilerimize en iyi hizmet vermektir..

Farkı bizimle yaşamak istiyorsanız "FARKLIPANEL"i seçebilirsiniz Saygılarımla / Regards. Fahri Ünal - Webbilişim Uzmanı..FarkliPanel

FarklıPanel Creative Web Design Agency
SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --