FarkliPanel SesliChat Seo Nasıl Yapılır

FarkliPanel SesliChat Seo Nasıl Yapılır

Merhaba Güzel bir pazar gününde sizlerle tekrar beraberiz umarım paylaşımlarımızı beğenirsiniz…

Bugünkü konumuzun Ana başlıgı Seslichat SEO çalışması nasıl yapılır.

SEO nasil yapilir?
Arkadaşlar SEO uzman kişiler tarafından özenle yapılmalıdır, aksi taktirde kötü sonuçlarla karşılaşılabilir bu kötü sonuçlar sitenizi spama sokma ve banlatma gibi sonuçlardır bu yüzden panelcilerinizi bu konuda sorgulayın derim. Her seslichat panelcisi bu konu hakkında bilgili değildir fakat bu işin içinde para olduğu için bu işi yapmaya çalışıp müşteriye kötü sonuçlar sergilemektedirler.
SEO yapmak için kendinize bir hedef belirlemelisiniz. Misal bir panelcisiniz kendinize bir kelime belirlemelisiniz bu kelime panelci arıyorum olabilir. Bu kelimeye yoğunlaşarak tamamiyle kendi yazımınız olan özgün makaleler ile çalışmalısınız eğer kopya kullanırsanız google ve diğer arama motorları birkez okuduğu yazıları birdaha asla okumaz ve sitenize ceza verir.

SEO nedir bundan biraz bahsedelim,
SEO’nun açılımı “Search Engine Optimization” yani Arama motoru Optimizasyonudur.

SEO kendi içinde çeşitli kısımlara ayrılır ve bu kısımlardan bahsedelim,
Uzman bir SEO’cu olmak için bunları bilmek gerekmektedir. Bunlar Şöyledir;

Backlink nedir: Backlink değerleri yüksek olan bir internet sitesinden kendi sitenize giriş yani link vermektir. Dolayısıyla link aldığınız sitelerden backlink almış olursunuz.
On Page SEO nedir: Kendi sitenizin içinde yaptığınız ana SEO çalışması demektir türkçe anlamı ise Site içi SEO’dur.

Off Page SEO Nedir: Kendi sitenizin iç kısmı için değil atıyorum SEO yaptığınız internet sitesinin ana özellikleri X dir. Siz Z’ye Çalışırsanız bu Site Dışı SEO Demektir.

Sandbox Nedir: Sandbox Googlenin binevi cezaevi gibi birşeyidir, SEO yaparken kurallara uymayan ve başkalarının makalelerini ve herhangi birşeyini kopyaladığında verilen cezanın genel olarak adlandırılmış kısmıdır. Kısacası ceza sistemidir, Buda kendi içinde dallara ayrılır mesela Spam, Ban, gibi.

Meta Keyword: Yani Anahtar Kelimeler: Anahtar kelimeler sizin yaptığınız çalışmaların verimliliğini arttırır ve sizlere yön gösterici özelliktedir. Mesela Futbol ile ilgili yazdığınız bir makalenin anahtar kelimelerine diyet sağlıklı yaşam gibi anahtar kelimeler eklerseniz fayda alamazsınız yazdığınız makalelerin içinde bulunan can alıcı kelimelerdir bunlar SEO’da dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir.

Description: Google, yandex, bing, gibi arama motorlarına siteniz hakkında verilen bilgidir. Türkçe anlamı Açıklamadır.
Sitenizin açıklaması Örneğin; Bu web sitesi ücretsiz bir seslichat panelci, Panelci arıyorum, seslipanelci, firmasıdır gibi.

Pagerank: Kelimeyi türkçeye çeviricek olursak anlaşıldığı üzere şu demektir Page=Sayfa Rank=Puan demektir. Bunun birleşimi Googlenin sizin sitenizin güncelliğine ve faydalı olmasına bakarak 10 üstünden size verdiği puandır ve sitenizin kaç yıldır hizmet verdiğininde büyük etkisi vardır bu puanda.

Trustrank: Pagerank puanının belirlenmesi için yapılandırılmış bir puan sistemidir. Mesela bir websiteniz var ve güncelsiniz google belirsiz zamanlarda güncelleme yapmaktadır ve kendi içerisinde bulundurduğu websitelere puan vermektedir. Sitenizin Trustrankı 1500 ise google güncellemesinden sonra sitenizin pagerank değerleri 1 olur.

Yukarıdaki bu adımlara dikkat ederseniz sizde uzman bir SEO’cu olabilirsiniz. Farklipanel kurulumlarında bu hizmetleri sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

Seslichat panelci’leri SEO yapıyormu?
Bu piyasada bulunan birçok seslichat panelcisi SEO’dan anlamamaktadır.
Anlamadıkları ve bilmedikleri halde bu işe kalkışanlar hüsrana uğrar ve mağdur duruma düşer.
Son zamanlarda farklipanel.com’a gelen müşterilerin çoğu bu dertten müzdariptir.
Bu duruma düşen müşterilerimizi düşmeden önce uyarmalıyız bu tür spam ve ban işlemlerinden siteleri kurtarmak çok zor ve bütçe gerektirmektedir.

Biz Farklipanel.com olarak sizlere özel SEO teklifleri ile sınırsız hizmet vermekteyiz.
Uzman ekibimiz özel SEO dersleri almış ve bu konuda tecrübeli referansları olan kişilerdir.
Firmamız tarafından yaptırılan bu işlem karşısında sonuç almayan üyelerimizin ücretleri iki kat fazlasıyla tekrar geri iade edilecektir bu kadar net konuşuyoruz.

Sohbet Panelcileri SEO yapiyorsa bir çoğu SEO yaptım die kandırıyormu bunu nasıl anlarım;

Arkadaşlar çeşitli sorğulama siteleri vardır. bu sorgulama sitelerinden sitelerinizi sorgulayabilirsiniz.
Zaten uzman bir SEO’cu sizden kelime talep eder ve kelime başı fiyat verir o bu kelimelerde verdiğiniz onca paraya rağmen hala üst sıralarda değilseniz dolandırılıyorsunuz demektir dikkat edin!. SEO yapıyoruz deyip kandıran ve para koparmaya çalışan firmalara asla taviz vermeyin aksi taktirde hem paranızdan olursunuz hemde sitenizden. Güncel sorgulama sitelerinden bunları takip edebilir gerekli açıklamaları öğrenebilirsiniz.

5 Adımda SEO;
Birinci adım olarak makale yazımı.
Yazdığınız makalaler özgün olmalıdır ve bu özgün makalelerin kelime sayısı 300 olmalıdır en az. Google 300 kelime altındaki makalelere pek önem vermez hatta okumaz bile. Çünkü google için önemli olan tek şey, sizin sitenize giren ziyaretçilerin bilgi edinmesidir. Sizce 300 kelimenin altındaki bir makale paylaşımı ne kadar faydalı olabilir? Makaleniz ne kadar uzun olursa okuyucunun sitenizde geçirdiği vakit okadar uzar ve böylelikle google size önem gösterir.

İkinci adım olarakta yazdığınız makaleleri imleme;
Çeşitli imleme sitelerinden yardım alıp yazdığınız makaleleleri imlemelisiniz. Böylelikle hem bedava backlink almış olursunuz hemde makalelerinizi imlemiş olursunuz. Bu imlemeler sizin makalelerinizin gücünü arttırır ve daha çok verimlilik almanıza yardımcı olur.

Üçüncü adım site makalelerinizi paylaşma;
Yazdığınız bu makaleleri güncel sosyal paylaşım platformlarında paylaşın, Makalelerinizi googlenin indexlemesi için çok önemli bir unsurdur.
Facebook,twitter,linkedin,bing,flipboardh,reddit, gibi platformlarda paylaşırsanız hem sitenizin hitini arttırmış olursunuz hemde bu sitelerden link kazanıp indexlemelerinizi daha hızlı ve daha kalıcı bir şekilde yapmış olursunuz.

Dördüncü adım backlink alma;
Paylaşımda bulunduğunuz bu makaleleri prsi yüksek ve kullanışlı olan sitelerden paylaşabilirsiniz. Günümüzde bu paylaşımlar ücretli yapiliyor ve çok faydasını görürsünüz ama her ücret isteyen link veren sitelere aldanmayın bazıları sahte pr yaparak sizleri aldatabilir detaylı araştırınız lütfen.

Beşinci ve son adım ise yorumdur;
Paylaşımlarınıza nekadar çok yorum gelirse google size o kadar değer verir ve yorum aldıkça x kategorisinde açtığınız bu makale diğer rakiplerinize göre daha çok yükseliş sağlayacaktır.
Geniş bir kitleniz ve takipçileriniz varsa yorum yapmalarını rica edin çünkü SEO’da yorumlar çok büyük alan kaplamaktadır.

Bu konularda bilgi sahibi olan elemanlarımız ile daima hizmetinizdeyiz.
Sadece seslichat oda satışı ve kurulumu yapmakla kalmıyoruz bunun yanı sıra sizlere SEO avantaj ve paketleride sunuyoruz.
Derhal bizlerle iletişime geçin ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi alın kendi alanınıza göre sizlere özel teklifler sunalım..
Saygılarımızla / FarkliPanel.

seslichat odaları seslichat panelci

Etiketler :

Yazı İçin 16 Yorum Yapılmış

 1. Arda. Cevap Ver

  Çok güzel ellerinize emeğine sağlık çok teşekkür ediyoru devamlılıını dileriz.

  iyi günler dilerim.
  Arda ALTUNTAŞ

  • Fahri Unal Cevap Ver

   Teşekkür ediyorum. Yarın öbürgün yolda kaşılassak bana selam vermenizi sağlayacak tek şey saygı ve kaliteli bir hizmettir iyi günler dilerim.

 2. Seo Hocası Cevap Ver

  Merhaba ben seohocasıyım ve ünlü bir sitenin sahibiyim gerçekten güzel bir makale yazmışsın işinin ehlisin sanırım seninle takışmak istiyorum mail adresimden skypemi ekleyebilirsin teşekkürler.

 3. Seocu Cevap Ver

  MERHABA BU GÜZEL PAYLASIMLA BİZİ BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN SANA TEŞEKKÜRLER ADMİN

 4. Chaina Cevap Ver

  Konularınız harika ve 800 kelimeden aşşagı makaleniz yok emeğinize sağlık

 5. Tuğra Cevap Ver

  selam,
  öncelikle ellerinize sağlık bu güzel panel çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim,
  panel çalışmalarınızda renk uyumu ve göze hitab eden tonlamalarınız sayesinde güzellikleri ortaya koyuyorsunuz, bu güzelliği insanlara sunduğunuz için şanslıyız, kasma yapmayan ve donmayan panel çalışmalarınız sayesinde zevkli ve renkli bir ortama sahip oluyoruz, bu güzel çalışmalarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

 6. FarkyQk Cevap Ver

  cidden helal kardeşim seni panelciler arasında tek geçiyorum işini hakkıyla ve namusluca yapıyorsun eline emeğine sağlık teşekkürler

  • Fahri Unal Cevap Ver

   Teşekkür ediyorum bizler müşterilerimizi kendimiz gibi görüp öyle hizmet sunmaktayız

 7. Enes Can Cevap Ver

  Selamün ALeyküm Süper ßi Çalışma olmus çalışmalarınız Dewamını Dileriz İyi qünler Kolay gelsin

 8. Burak O. Cevap Ver

  Emeqinize Saqlık qüzel bir açıklama. Doqru Bilqileriniz doqrultusunda çok kaliteli bir hizmet sunuyorsunuz dewamlılıqını dilerim.Kaliteli qünler.. Burak Özçelik.

 9. nenerede Cevap Ver

  Değerli hocam çok teşekkür ederim makalenizi okudum ve bilgi paylaştığınız için cani gönülden teşekkür ederim size

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --