Farklipanel Hizmet Politikası ve Sözleşmesi

Farklipanel Hizmet Politikası ve Sözleşmesi

Farklipanel Hizmet Politikası ve Sözleşmesi

Farklipanel.com seslichat panelci, seslisohbet panelci, en iyi panelci, kaliteli panelci, Dalında hizmet vererek ve bu hizmetler olanağında hazırladığı bu sözleşmeyi onayladığınızı gördüğü andan itibaren hizmet vermektedir. Aksi taktirde aşağıda bulunan sözleşme maddeleri ihlal edilmiş sayılır ve ücret iadesi yapılmadan seslipanelci ve benzeri ürünleriniz askıya alınacak hukuki yollardan hak talep edilecektir.

1- Bu sözleşme, hizmet ve işlemlerini www.farklipanel.com İnternet sitesi üzerinden gerçekleştiren,
Fahri ÜNAL FarkliPanel İnternet Teknolojileri ile  İnternet sitemiz üzerinden hizmet alan ve hizmet gören tüm müşterileri ve kullanıcıları kapsamaktadır.
Sözleşmede yazan maddeler ve kurallar iyi okunup anlaşılmaz ise doğacak sorumluluktan firmamız sorumlu değildir.

2- Farklipanel.Com Adresine sahip olan Web sitemiz üzerinden yayınlanan plan ve ürünleri firma olan Fahri ÜNAL FarkliPanel İnternet Teknolojileri Hizmetleri ” FarkliPanel ” Olarak, www.FarkliPanel.Com web adresi üzerinden hizmet alan Farklipanel.com bilişim sitesinden hizmet alan kullanıcılar ve kullanıcılar Farklipanel.com sitesinde müşteri olarak hizmet göreceklerdir.

3- Müşterilerimiz ürün satın alırken bu sözleşmede beyan edilen yazıların doğruluğunu okuyup onayladıklarında aldıkları hizmeti kabul etmek zorundadırlar.

4- Bütün kullanıcı ve hizmet kayıt olayları, firmamızın web sitesi üzerinden aktif olarak sözleşme okutularak, Kabul edilirse kayıt işlemlerinin mümkün olabileceği şekilde hazırlanmıştır.

5- Bu bilgilendirme firmamız üzerinden ürün satın alırken sözleşme onayı verilerek işlemler talep edildiğinde taraflarca okunmuş anlaşılarak imzalanmış sayılacaktır.

6- Bu hizmet bilgilendirmesi müşterilerimiz tarafından site üzerinden gerçekleştireceği işlemlerinde ürün alış verişlerinde kayıt işlemlerinde vermiş olduğu bilgiler hizasında yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri hizmet taleplerinde uyarınca alacakları hizmetler karşılığında FarkliPanel’e Ödemek zorunda olduğu ücretleri müşterilerimizin sorumluğu ve kullanım koşullarını düzenleyecektir.

7- Müşterilerimiz tarafından üyelik ve kullanıcı bilgileri sitemize kayıt sırasında girilen ve kimseyle paylaşılmayan şahsi bilgilerdir. Yapılmış olan her türlü işlemde bu bilgiler ön görülerek müşterilerimizin bilgileri kısıtlamasız ve eksiksiz olmalıdır.

8- FarkliPanel.Com müşteri tarafından verilen yanlış bilgi ve müşteri hatası olan hiçbir şeyden sorumlu tutulmamalıdır. Seslipanelci hizmetinde ürün ve sitelerinizin üzerindeki tarafınız tarafından kaynaklanmış sorun ve şikayetlerden farklipanel sorumlu tutulamaz.

9- Web sitesi isimleri hizmeti bizim tarafımızdan verilen bir hizmet değildir. Yurt dışı firmalarıyla çalıştığımızdan ötürü Alan adı hizmeti ücreti yollandığı günden itibaren 365 gün kullanılır ve yurt dışı sağlayıcıları tarafından kullanım hizmeti verilir sitemizin kontrol panellerinden alan adlarınızı yönetebilirsiniz.

10- Dedicated Sunucu Hizmetleri firmamız tarafından verilebilen bir hizmettir. ve ücreti ödendiği günden itibaren bu ürünü kullanmaya hakkınız vardır.

11- Hosting hizmetleri Firmamız tarafından verilen bir hizmettir ve bu hizmet gerekli ücretleri firmamız tarafından talep edildikten sonra siz müşterilerimize gereğinin sunulacağı bir hizmettir.

12- Müşterilerimiz sitelerinin ve aldıkları ürünlerin güvenliğini sağlamak için Seslichat panelci Farklipanel.com’a girerek teknik destek almakla sorumludur. Bütün müşterilerimiz sitemize girerek bizlere canlı destek kısmından aldıkları ürün ve hizmetler ile yaşadıkları sorunları ilgili birimlere teknik olarak anlatıp çözüm bulabilir.

13- Farklipanel destek bildirimlerini sitemizin içinden almaktadırlar. Müşterilerimize Telefon ve başka ulaşım imkanlarıyla destek verilmeyecektir.

14- Farklipanel.com hosting leriniz yazılımlarınız ve satın aldığınız ürünlerde yaşanacak sorunlar için için hizmet vermektedir. Kişisel problemleriniz ve kendi şahsi talepleriniz için ücretsiz hizmet verilmeyecektir Firmamız kendi himayesi altında bulunmayan ürün ve hizmetlere asla hizmet vermez ve zorunda değildir. Müşteriler tarafından hizmet vermeye kasıtlı olarak yönlendirilemez.

15- Firmamız sadece destek hizmetlerini web sitemiz üzerinden vermektedir. Adımıza açılmış sahte ve dolandırıcı olan bu kişilerle sohbet edildiğinde yaşanan olay ve arbedelerden firmamız sorumlu değildir.

16- Teknik destek alan müşteri ve ziyaretçilerimiz yazışmalarına ve kullandığı kelimelere dikkat etmektedir ve kendi yazışmalarından sorumludur. Saygılı bir şekilde konuyu kısaca anlatarak hizmet talep edilebilir aksi taktirde hizmet taleplerinize geri dönüş sağlanmayacaktır.

17- Canlı Destek hizmeti kullanmaya başlarken genel ahlak ve görgü kurallarına uyulmak ve destek veren personel ile saygılı bir şekilde konuşmak zorundadır. Personelimizden destek alırken küfür ve hakaret içerikli cümleler kullanılamaz. Bu tür durumlarda farklipanel verdiği hizmeti sınırsız durdurabilir.

18- Müşterilerimiz ile aldıkları ürün hakkında asla pazarlık yapılmayacaktır. Fiyatlarımız Brüt fiyatlardır. Pazarlık ve alınan hizmetin gerekli ücreti ödenmez ise hizmete son verilip yollanan eksik ücret taraflara iade edilecektir.

19- Hizmet satın alan kişi ve kişiler kendi üyeliklerini gerekli aktarma işlemlerini tamamlayarak personeline yada devir işlemlerinde gerçekleştirebilirler lakin bu hizmetten kaynaklanan problemlerden firmamız sorumlu değildir.

20- Kullanılan hizmetlerin bedellerini müşteri aktifleştirdiği zamandan itibaren düzenli olarak farklipanel.com’a ödemek zorundadır.
Ödemesi gerekli tarihte yapılmamış ve son kullanım süresini firmamızın belirleyeceği son ödeme tarihinde ödemesi yapılmamış bir hizmeti farklipanel kısıtlayabilir.
Firmamız tarafından elde edilen hizmetlerin bedelleri ödenmediğinde haber verilmeden hizmetler durdurulacaktır ve Farklipanel bu durdurma işleminde uyarma zorunluluğunda değildir.

21- Müşterilerimizden dolaylı yollar ile yapılmış ödemelere itiraz edilmesi, ödemenin Farklipanel’in banka hesaplarından çekilmesi durumunda firmamız hizmeti durduracaktır. Bu durumdan kaynaklanan bütün hukuki ve yasal işlemler müşteri sorumluluğundadır.

21- Farklipanel.com En güvenilir şekilde özel bilgilerinizi korumakla mükelleftir. Bu mükellefliğe uygun olarak uyarlanan güvenlik sistemleri kullanmaktadır. Firmamız hiç bir müşterisinden banka hesap bilgilerini ve para barındıran hesaplarının bilgisini öğrenmez ve öğrenme gereksinimi görmez.

22- Farkli Panel hizmet süresi sonlanan hizmet sahiplerine ait olan kişisel bilgileri gerek gördüğü zaman boyunca saklama hakkını elinde bulundurur. Müşterilerin hizmeti süresince yasal maddeleri ihlalinde bilişim suçlarına gerekli bilgileri aktararak gerekli işlemler başlatılır

23- Firmamız tarafından alınan ürünlerde sorun yaşayan ve mağdur olan müşterilerimizin hukuksal yollardan haklarını arama Özgürlüğüne sahiptir. Dava ve sonuca erişmemiş henüz devam eden hukuki yasal soruşturmalar süresi içerisinde müşteri firmamız hakkında firmayı karalama ve haksız eleştirme İnternet ortamında yada başka platformlarda bunlara benzer karalama organizasyonu düzenlemesi her türlü sosyal platformlarda ve halka açık alanlarda farklipanel üstünden aldığı her türlü destek hizmetlerini eğitim konularını firmamızın özel olarak sağladığı fiyatları açıklaması dağıtması halinde bu maddede kabul ettiği kuralları ihlal etmiş olacaktır.

24- Hizmet ve ürün iptallerinde gerekli bilgilerin kaybolmasından firmamız sorumlu değildir.

25- Farklipanel bir müşterisine hizmet vermeyi kabul etmeme hakkına sahiptir.

26- Müşterilerimiz Farklipanel bakiyelerine ekledikleri ücretleri geri talep edemezler. Israrla talep ettikleri taktirde geri takdim edilen ücrette %20 kesinti uygulanacaktır buda firmamız tarafından ödenen vergi kesintisidir.

27- Farklipanel’in seslipanelci seslisohbet panelci panelci arıyorum seslichat panelcisi dalında verdiği hizmetlerin Tema, sunucu, web tasarım ücretleri asla geri iade edilmez Firmamızın müşterilerimize verdiği teknik destek ücreti herhangi bir ödeme yoluyla geri iade edilmemektedir ve edilemez.

28- Yazılım gibi hizmetlerde geri ücret iade talebinde kimse bulunamaz. Yazılım yapılan web sitemiz üzerinden tanıtımı yapılan ürünle 100% Aynıdır. Kullanılan yazılımın iade edilmesi sonucunda bile ücret talebi olmayacaktır. Yazılım yaptırdıktan sonra yapılan bu yazılım üzerinde değişiklik yapmak ücretli olacaktır ve hizmet bedeli ödenmediği sürece firmamız hizmet vermek zorunda değildir.

29- Firmamız bu sözleşme maddelerinde değişim yapabilir ve bu değişimleri gizli tutar. Müşterilerimiz bu değişiklikleri sitemizden takip edebilir ve önceden kabul ettiği sözleşme ile bunu kıyaslar ve tekrardan kabul eder. Yeni sözleşmede kabul edilmeyen unsurlar hakkında bizden destek alıp hizmet sonlandırması alabilir.

30- Bütün müşterilerimiz firmamızdaki bu kuralları kabul ederek bizimle çalışır ve hizmet alır. Kabul etmeyen ve hizmet talep eden bu kişilere hizmet sunulmayacaktır.

31- Bu sözleşmeyi kabul ettikten sonra olan bütün sorunlardan ve her türlü problem çözümünden İstanbul Bakırköy Mahkemeleri ve Gerekli İcra Mercekleri Yetkilidir.

Saygılarımızla / FarkliPanel

 

Etiketler :

Yazı İçin 1 Yorum Yapılmış

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --