FarkliPanel.Com|İnternet Teknolojileri

FarkliPanel.Com|İnternet Teknolojileri

Öncelikle Merhaba.. Farklıpanel.com’u seçtiginiz için teşekkürü size borc bilip sonsuz minnetimizi sunarak makaleme başlamak istiyorum.. Farklıpanel.com webbilisim alani bilişim sektörü ve php html css uzmanlıgı adı altında güzel işlere imza atmaktadır..
2014 yılında hizmete bağlayan farklipanel.com 2016 yılındada hizmetini farklıyla hissettirmeye ve sürdürmeye son sürat devam etmektedir..
Bundan sonra makale paylaşımlarımızda sıkca sorulan sorularınıza ve bizden haberlerle hergün belirli saatlerde sizlere bildirim sağlamak istiyorum..
Farklıpanel çeşitli dallarda kurumsal ve bireysel şekilde hizmet vermeye yeni yılında da devam etmektedir.. Farklipanel uzman kadrosu ile 24 saat online destek bölümünden sorun ve şikayetlerinizi en geç 15 dakikada cevaplamakta olup uzman kadrosu ve sağlam sunucuları ile tam teşekkül hizmet vermektedir..
Özel sunucular, özel firawallar, özel tasarım, özel anasayfalar, özel paneller ve, Yüksek kalitesi düşük fiyatları ile herzaman farkını hissettirmeye devam eden bir firmadir.
Gerek reseller satışları gerek vds, vps, ve özel sunucu destegi ile 24 saat hizmetinizde..

Firmamızın temel amaçları..
Firmamızın temel amacları ve kacınılmaz kuralları vardır..
1-) Temel amacımız olan yüksek kalite cazip fiyat herzaman birinci amacımızdır müşterilerimizi madur duruma düşürmemek için farklipanel.com olarak elimizden geleni ardımıza koymamaktayiz..

2-) Müşteri çoğunlugundan değil “Kalite”den yanayız bizim icin ikinci öncelik herzaman kalitedir..
Sunucularımda yaşanacak en ufak bir problem ve sıkıntıda kriz yaşanır.
Dolayısı ile büyük firmalar ve kaliteli insanlarla calişmaktayiz. liseli zekasinda olan shared hosting dedigimiz gariban hosting müşterilerini firmamızda barındırmayız..

3-) Özellikle SesliChat, SesliSohbet, Kurulumları Panel tasarımları ve php html css dallarında uzman kadromuz 7/24 hizmetinizdedir.. ” Gerek ücret gerekse sundugumuz teknikdestek ve hizmetle herzaman farkımızı hissettirmeye devam etmekteyiz..”

4-) Yukarıda bahsettigim gibi Yıllık 200 300 TL ye Reseller alip Host başı 0,50 kuruşa site host etmeyiz sunucularımızda dolayisiyle Kurdugumuz sitelerin ve korudugumuz sitelerin belirli ücretleri olacaktır bu ücretler hakkında başka bir makalemde söz konusu rakamları belirteceğim.
Yaşadıgımız bu devirde bir pizza bile 30 TL. Hatta bu rakama iyi güzel bir büyük boy pizza bile yiyemezsiniz..

5-) Son olarak makaleme burada son verirken sizlere söylemek istediğim şey kalitemizden ödün vermeyip kaliteli insanlar ve kaliteli firmalar ile calişmaktayiz.
Yukarıdada söyledigim gibi liseli zekasinda olan müşterileri bu firmada host etmemekteyiz
100% Koruma sağlamakta olup hatasiz kodlamalı seslichat seslisohbet panellerimizde adımızdada geçtigi gibi FARKLIPANEL farkını hissettirmeye devam etmekte
Sizde bizimle iletişime gecip kendi farkınızı keşfedin ve farkınzı hissettirin!!!…

Bizimle iletişime geçmek istiyorsaniz anasayfamızda bulunan onlinedestek butonuna tıklayarak iletişime gecebilir hakkımızda kızımdan iletişim bilgilerimize ulasabilir ve iletişim kategorisine erişip oradaki bilgilerden yola cıkıp istediginiz hizmet hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz..

İhtiyaclarınıza özel teklifler ile www.FarkliPanel.com Farkini size hissettirmeye devam ediyor..
Saygılarımızla / Regards..
FarkliPanel | Fahri Ünal..

Farklı olmak sizin elinizde!.

 

Etiketler :

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --