FarklıPanel.Com En İyi Panelci

FarklıPanel.Com En İyi Panelci

Merhaba saygı değer takipcilerimiz… Sizleri bu gün En iyi panelci başlıklı makalemizin altında buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.
FarkliPanel.Com En iyi panelciler arasındaki mevkisini gün geçtikce yükseltmekte ve müşterilerine verdikleri kaliteli hizmet ile karda yuvarlandıkca büyüyen bir kartopu misali gelişmektedir…
Firmamızın ileri gelen hizmetlerinden olan seslichat panelci’liği firmamızın ve bu dalda olan çeşitli firmalar arasında en kaliteli hizmet veren ve derdiğimiz daldır…
Neden seslichat panelcisi’yiz?
Aslında sadece seslipanelci’lik yapmıyoruz. Firmamız kurumsal tasarımlar,  kişisel temalar, İsteğiniz ve Arzunuza göre hizmetler sunmaktadır…
Nelermi yapıyoruz?
1- İstek ve arzulara göre kişisel ve kurumsal firma tasarımları.
2- Kişisel planlarınıza göre hosting ve reseller satışları.
3- Belirlediğiniz fiyat ve düzeye göre proffessional seo çalışması.
4- Sizlere özel sizin hayal gücünüze göre anasayfa tasarımları.
5- Dedicated, Vps, Vds, Sunucu Satışları.
6- SesliChat SesliSohbet Panelciliği.
7- Müşterimiz olmasanız bile ücretsiz site analizi.
8- Datacenter, Kurulumları ve Kiralama.
9- Müşterimiz olmasanız bile özel lisanslı firewall korumaları.
10- SesliChat Panelci Panelleri Özel Tasarım ve Yazılımlar

Ve anlatmakla bitiremiyeceğimiz bir çok dalda hizmetlerimizi sürdürüyoruz…
Seo çalışmalarımızdan ufak bir kısım sizlere aktarmak istiyorum.
Örneğin Google Arama Motorlarımıza Panelci Arıyorum Kelimesini yazdığınız an En üst sırada, Farklipanel.com’u göreceksiniz..
Bunun gibi kalıcı çalışmalar yapiyoruz… Siteniz google tarafından önemsensin ve aranan kelimelerde en üst sırada yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
2015 yılında En iyi panelci ödülünü alan farklıpanel bizlere bu ödülü layik gören bütün müşteri ve ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürlerini sunar…
Umarım panelci arıyorum diyipte farklı firmalarla çalışan site sahipleri bizi en kısa sürede tercih eder.
Büyük referanslarımızla sizlere güven veriyoruz. Bugüne dek kurmuş olduğumuz websiteleri ve birbirinden güzel şık tasarımlarımız ile bu ödüle layik görüldük.
Bizleri en iyi panelci ödülüne layik gören herkeze teşekkürlerimi takdim ediyorum ve Allah razı olsun demek istiyorum.

Hemen hemen Herzaman bu Konuya Değiniyorum. Bazı Makalelerimizde bahsettiğimiz gibi, Bu piyasada dolaşan, Kendilerine 50TL’ye Hosting Alıp ben Panelciyim, Ben SesliPanelcisi’yim diyipte piyasada insanlara yanlış hizmet veren bu kişilere ve kul hakkına girenlere asla inanmayın yolda karşılassak bana selam vermenizi sağlayacak tek şey kaliteli bir hizmettir.
Düşünün 50 TLye alınan bir host sizleri ne derece koruyabilir? Siteniz güvendemi Şifreleriniz Dosyalarınız Güvendemi ? Tabikide Hayır.
Bizler özel şirketlerle çalışırız. Ve sadece seslichat panelci’si olmak ödediğimiz sunucu paralarını karşılamamakta bizler sadece bu dalı bu piyasada iyi yapan olmadığı için yapıyoruz. Her insanın hakkıdır kaliteli bir hizmet alabilmek. Müşterilerimizi kendimizden gördüğümüz için bugün buralardayız.
Standart shared hosting kullanan bir panelci hostingine ayda 50 tl ödüyorken biz farklipanel olarak sunucumuza aylık 700 TL pada ödemekteyiz korumalarımızda dahil.
Bu yüzden kalitemizden okadar eminiz ve bizlerle çalışan müşterilerimiz bizlerden vazgeçmiyor.
Bu işte dürüstlük çok önemlidir. Dürüst olunmalı ki karşılıklı istekler karşılanabilsin.
Her işin ucu bütçeye dayanır ben örnek veriyorum 100 TL ye yaptıgım bir kurulumu 1000 TL’ye yapan bir kurulumla kıyaslıyamam, Dolayısıyla arasında koruma farkı host farkı olacaktır. Kendimiz ücret ödediğimiz bir ürünü kimseye bedava kullandıramayız kullandırırsak kriz yaşarız.
Başka firmalar müşterilerinin sıkıntılarını kendileri giderirken, biz ise müşterilerimize ekran görüntüleri videolar kaydederek gösteririz neyin yanlış ve neyin doğru olduğunu.
Müşterilerimizi eğitirizki, Herkangi bir problem ve sıkıntıda bizden önce onlarda müdahale edebilsin… Bu müşterinin herzaman daha çok hoşuna gidecektir. Kalite politikaları ve hizmet standartlarının en zirvesindeyiz. Bizleri bugünlere getiren müşterilerimize tekrar teşekkürü bir borç bildiğimi iletmek istiyorum hepsinden allah razı olsun.
Başka bir makalede görüşmek üzere. Bol traffic’li günler dileriz. Saygılarımızla
FarkliPanel

Etiketler :

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --