Farklı Panel

Farklı Panel

Merhaba Sevgili Müşterilerimiz

Bu makalemde sizlere LifeTalkChat’i tanıtmak istiyorum. Bildiginiz üzere SpeakyChat’e mobil giriş yoktu biz FarklıPanel.com olarak yeni bir sürümü geliştirdik. SpeakyChat’ten Android cep telefonlarınızla tabletlerinizle ve ios işletim sistemi olan iphone telefonlarınızdan ve tabletlerinizden giriş desteklenmiyordu bunun yanı sıra Active-x indirmeden bilgisayarlarınızdan ve diger işletim sistemlerinden giriş saglanamıyordu..
Biz FarklıPanel olarak  Sesli Chat panelci Sesli Sohbet Panelci SesliPanelci ve Sesli Chat Panelci Piyasasina damgamizi Bu geliştirdigimiz ürünümüz ile vurduk!!..
Bildiginiz üzere SpeakyChat LB’nin Eski sahibi olan ” ALMALAK ” iş ortaklıgı adı altında LifeTalkChat’i Geliştiriyoruz..
Bu yeni sistemimizin başlıca özellikleri olan Active-x İndirmeden İstediginiz Her ortamda Sohbetten kopmaksızın 7/24 Saat boyunca Android, ios ve mobil aygıtlarınızdan sohbet’e bağlanabilir istediginiz an bu geliştirdigimiz ürün ile arkadaşlarınızla dialog halinde olabilir yeni dostluklar edinebilirsiniz..
Evet yanliş duymadınız bu sistemimizin en önemli özelligi olan sistem sahibi ” Mohammed Charor” ile iş birliği yapip
Artık SpeakyChat Kullanıcılarına Sadece ve Sadece FlashPlayer Desteklemesiyle Sohbet sistemi sunuyoruz..
2000 yılları gibi voice chat voice sohbet platformlarını hepiniz hatırlarsınız..
O Günlerden bugünlere SpeakyChat LB Avido Oda Sistemi Son Olarakta LifeTalkChat Oda Sistemleri Yürürlülüge Girdi.
Tamamiyle Suanki sistemle aynı olan bu LifeTalkChat Oda Sistemlerinin Tek Özelligi Sadece ve Sadece Mobil Uyumlu Olmasıdır Hem Mobil Aygıtlarınızdan Hemde Bilgisayar Tablet Mac gibi Aygıtlarınızdan Aynı ortama artık kesintisiz bağlanabilirsiniz..
Biliyorum hepinizin aklında su soru uyandı..
Bu sisteme telefon ve mobil aygıtlarımızdan bağlandıgımızda Operatör bağlantısı yaptıgımızda acaba 200 300 vs 500 kişilik bir sohbet platformunun Bunca insanın verisini hazmetmesi ne gibi bir operatör bağlantı kullanımına yol acacagını bizde merak ediyoruz..
Farklıpanel.com olarak Farkımızı herzaman sizlere hissettirmeye devam ediyoruz ve etmekteyiz..
LifeTalkChat Odalarımızın Tek Agent Kontrolü Suanda ve FarklıPanel’in Elindedir..
Bu odalarımızın tek satış fiyatı şuan için 25 TL dir..
Aklınızda uyanacak şu soruyuda hemen cevaplamak istiyorum..
Suanda kullandıgımız güncel paneller Esfox olsun Graphic Olsun Goldstar olsun yada Charisma olsun Bunlar Farklıpanel’in elinde mevcutki bunların mobil uyumlu odalara uyarlanması nasıl olacak diye düşünüyorsunuz..
Elinizdeki panelleri bir köşeye atip bizim yeni sistemimize geçtiginiz taktirde bu yeni sistemin panel kurulumlarını biz Farklıpanel olarak sizlere bedavaya sağlayacagimizin garantisini temenni ediyoruz..
Farklıpanel LifeTalkChat iş birligi adı altında bizimle calısan firmaların bu sistemden son derece faydalanabilmeleri icin elimizden gelen gayretin hepsini sarf ediyoruz..
Aslı varmıdır bagımsız olarak kendi adıma yorum yapacak olursam..
Bundan 1-2 sene sonra Microfost’un Activex den destegini kesecegini ve herkezin LifeTalkChat sistemine geciş yapacagını kendim bireysel açımdan düşünüyorum..
Müşterilerime ve müşterim olacak site sahiplerine firmamız adına şunu dile getirmek istiyorum..
Herşeyin ilkini ilk alan herzaman ilk kazanandır.. Bence bu sistem iyice yaygınlaşmadan sizde bu sistemdeki yerinizi alın ve erkenden indirim fırsatlarından yararlanın..
Mobil sistemi kullanan kullanıcıların hic bir sekilde ne bir apk nede bir uygulama indirmesine gerek yok telefon tablet yahut kullandıgınız aygıtın tarayıcısını acmanız ve site linkini girmeniz yeterlidir..
Suan icin mobil girişi destekleyen tek tarayıcı “PUFFİN” adlı tarayıcıdır..
Bizler bu konunun üzerinde calışmaya devam ediyor Diger tarayıcılar içinde bu sistemi aktif kılmak için çaba sarfediyoruz.. Uzman kadro ve uzman ekibimiz hiç durmaksızın bu sistemin üzerinde calışmalarını sürdürmeye son sürat devam etmektedir.. “Puffin” Tarayıcılarını Google Market Play Store, Ve İos Store’den indirip sohbete bağlanabilirsiniz. Bu tarayıcıyı indirmek ücretsizdir..
Son olarak unutmayınki bu sistemde herşey baştan yaratılıyor eski sisteme dayalı olarak kalan hiçbirşey yok bütün özellikler aynı ve yanı sıra fazlası var eksigi yok yeni görevler yeni komutlar yeni rütbeler yeni kontrol panelleri ve yeni oda içi aktiviteleri ile siz müşterilerini bekleyen LifeTalkChat sistemi Aktif Olmuştur.
Sizde bu sistemden faydalanip hemen oda satın almak istiyorsanız ana sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulasabilirsiniz..
Ve yine anasayfamızda olan ONLİNEDESTEK butonundan Sayın Uzman Ekibimize Bağlanip Oradaki Operatör ‘Figen Ünal’ Hanımdan Bu oda sistemi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz..
Makalemize burada son verirken sizlere başka bir makalede görüşme sözü verip hayirli günler diliyorum..
Saygılarımızla / Regards.
Sitelerinize bol userli günler dileriz

Etiketler :

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --