Esunus

Esunus

Esunus Panel

Bu akşam siz kullanıcılarımızla buluşmanın mutluluğunu yaşarken makalemde bu gün sizlere Esunus firmasından bahsetmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere esunus panel kullanıcılarına yıllardır aynı panelle esfox ile hizmet vermektedir.

Diğer adı kentpanel  olan bu firma, bizim firmamız gibi sesli chat kurulumları sesli sohbet sitesi kurulumları yapmakta ve kendi tabiriyle yazılımcı firması olarak geçmektedir.

Bu firma hakkında sizlerle söyleşi yapmak istiyorum her ne kadar rakibimizde olsa biz insanlara rakip gözüyle bakmıyoruz insan gözüyle bakıyoruz, Keza mühim olan adamlık tabi buda görecelidir konumuza geri dönelim.

Esunuspanel tasarımlarını tamimiyle başka web grafik sitelerine yaptırmaktadır. Mavi kedi adlı grafiker meslektaşımızmış ile çalışmaktadır içeriklerini sizde beğenebilirsiniz.

Esunuspanel Müşterilerinden ve referanslarından da bahsetmek istiyorum.
Genel olarak tercih edilen hemen hemen bizimle aynı oranda müşteri yüzdesine sahip olan esunuspanel.com müşteri samimiyetine fazla önem vermeyen biride olsa yaptığı işler herkesin gözünün önünde. Esunus.com müşterileri geçtiğimiz günlerde toplu şekilde google banı yediler. Bu banların sebebini araştırmadım ama bu güne kadar çok yakın dostum olan ama bu gün dostluğumuzu sonlandırdığımız nesesli ve seslinefes siteleride bu bandan nasibini aldı.

Gelelim kent panel sunucu performansına ve genel site analizlerine arkadaşlar. Yanlış anlaşılmasın sadece genel olarak sizlere bilgilendirme veriyorum umarım makalemi sonuna kadar sıkılmadan okursunuz

Bu firma sunucularını sistem724 koruması altında barındırmaktadır. Sistem724 kendini bu dalda ispatlamış, güzel işlere imza atmış, gerçekten kaliteli ve kendini belli etmiş bir hosting şirketidir. Gerek korumaları gerekse insanlara sundukları hizmet gerçekten özenilecek şekildedir. Ama gel gelelimki esunuspanelci işi farklı yönlere çekiyor. Daha detaylı anlatmak istemiyorum çünkü kendi mesleğimizi yapmaya çalışan bu firmaya karşı kötü uslub kullanmak bize yakışmaz, referansları arasında bulunan sesli nefes zamanında çok saldırı almış ve çok girişleri kapanmıştır bunun tek sorumlusuda esunusdur.

Ücret tablosuna biraz göz atalım arkadaşlar.
Yaptığı hizmetten tamamiyle haksız yere kazanç elde eden esunus panelci firması hakkında ki ücretler çok uçuk rakamlardır ama ticarette belirli bir fiyat olmaz bunu hepimiz biliyoruz.

Yeni çıkartacağı sohbet panelini merakla bekliyoruz bakalım bize rakip olabilecekmi. Biz rakiplerimizinde bu işten para kazanmasını isteyen kimsenin hakkında emeğinde gözü olmayan bir firmayız. Kendi çıkarlarımız için iş ahlakımızı asla bozmayız. Firmamızın prensiblerinde ilk müşteri hakkı gelmektedir çalışanlarımızı müşterilerimizden ön planda tutarız. Ve bu yüzden kazanıyoruz her zaman kullandığım bir söz vardır. Güven kalemle çizilmiş ince bir çizğidir. Eğer bu çizğiyi yamuk çizerseniz insanlarda bıraktığınız ilk izlenim kötü olacaktır Esunus paneli bu konuda uyarmak isterdim.

Tekrarlıyorum insanın kazanç kapısı olan her işte en önemli önceliği müşterisidir.

Makaleyi okuyup bizlere bize ulaşın kısmından yada, sağ altta gördüğünüz canlı destek butonundan ulaşabilir Görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Etiketler :

Yorum Yazmak İster misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON BLOGLAR
Voice4World Yeni Chat Sistemi
Eswin Panel
Sesli chat panel indir
Yeni Sesli Sesli Chat Paneli
Sesli Chat Panelci
Sunucu Yedeklemeleriniz Güvende
Sesli Chat Panelcileri
KATEGORİLER
Bizden Haberler
Blog
Panelci
Sesli Chat Demo
Sesli Chat Sistemi
SesliChat Panelci
Seslichat Panelcisi
SesliSohbet Panelci
Seslisohbet Panelcisi
Web Yazılım
Wordpress Demo
SAYFALAR
REFERANSLARIMIZ
Bildirim Gönder
HAKKIMIZDA
BANKA BİLGİLERİMİZ
İLETİŞİM
-- --